Pedagogická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

Deutschlehrer*innentag – Tag der Kreativität und Vielfalt

Učenie (sa) ako výzva ku kreativite a rozmanitosti

Podujatie organizujeme hybridnou formou 28. 3. 2023 a je určené pre učiteľky a učiteľov nemčiny z praxe, ako aj pre súčasné študentky a študentov učiteľstva. V rámci programu budú v doobedňajších hodinách v Bratislave prebiehať prednášky, ktoré budú streamované. Poobede ponúkneme workshopy v prezenčnej forme  v Banskej Bystrici, Bratislave a Košiciach a jeden  online workshop, čím nadobudne podujatie celoslovenský rozmer. Účasť je bezplatná. Pokyny k prihlasovaniu nájdete nižšie. 

POZVÁNKA

PROGRAM

Viac informácií nájdete na: 

https://www.nadacia-volkswagen.sk/oblasti-podpory/deutschlehrerinnentag/  

Deutschlehrer*innentag organizujú projektoví partneri (Goethe-Institut Bratislava, Filozofická fakulta UK a Pedagogická fakulta UK) s podporou Nadácie Volkswagen Slovakia v rámci projektu Chcem (sa) učiť nemčinu

Pokyny k prihlasovaniu 

Pre prihlásenie sa na Deutschlehrer*innentag sa, prosím, zaregistrujte na https://nadaciavolkswagen.egrant.sk. Po potvrdení registrácie (na linku, ktorý Vám príde na email) si v položke Program, vyberte podujatie, o ktoré máte záujem – prezenčné podujatie v Bratislave, Banskej Bystrici alebo v Košiciach, resp. online. Následne vyplníte veľmi jednoduchú prihlášku, na ktorej konci nezabudnite stlačiť tlačidlo odoslať formulár. Vzhľadom na cieľ zabezpečiť dostatočnú interaktivitu počas workshopov, je kapacita podujatia obmedzená, prihláste sa, prosím, záväzne a včas. Počas podujatia na Vás čaká niekoľko prekvapení, takže sa tešíme na Vašu účasť.