Pedagogická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

katedrový časopis Artefakt

ARTEFAKT 2018

Je to zoznam Bratislavských galérii (pripojila som aj predajné galérie a iné miesta kde sa pravidelne konajú výstavy). Všade je uvedené miesto galérie, čas otvorenia, prípadné vstupné a webová stránka. Na stránke fb (Cech výtvarníkov) to už je (aj keď som to ešte teraz aktualizovala), ale keďže tam všetci nie ste, posielam aj takto.

S pozdravom

Veronika Weberová

bývalá doktorandka Kvv

Artefakt 11

Želám pekný deň,

pripájam link na najnovšie číslo časopisu Artefakt.

Nájdete v ňom niečo z plenéru, niečo z obhajob a štátnych skúšok, o konferencii Výzvy Arteterapie....., o výstave "Śoltésová po novom", niečo z vernisáže Stanislava Harangozóa v Zichy galérii, O arteterapii v Seniorcentre, ukážky prác detí zo ZŠ, recenziu na výstavu absolventských prác študentov z Masarykovej univerzity (aby sme videli čo sa deje aj na inej "pôde") a veľa ďalšieho.

Snáď sa Vám bude aj nové číslo páčiť :-)

Príjemný zvyšok týždňa!

S pozdravom

Veronika Weberová

interná doktorandka

ARTEFAKT 10

ARTEFAKT 9

 

 

 

Artefakt je študentský časopis Ústavu umelecko-edukačných štúdií Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Založili ho študenti Katedry výtvarnej výchovy z iniciatívy vtedajšieho šéfredaktora Zoliho Borárosa. Časopis bol založený v roku 2013. Pod vedením bývalého šéfredaktora vyšlo šesť čísel v tlačenej podobe.

V roku 2016 sa šéfredaktorkou stala Veronika Weberová a pod jej vedením získal virtuálnu podobu. Časopis je otvorený všetkým príspevkom od študentov a pedagógov ÚUEŠ a KVV, aby informoval o dianí a novinkách. Vychádza 2x ročne. Príspevky sa zbierajú celý rok na mailovej adrese: artefakt.kvv(at)gmail.com

 

 

Archívne čísla